28 września 2018

W piątek, 28 września 2018 r., po raz siódmy uczniowie klas IV - VIII wzięli udział w potyczkach z tabliczką mnożenia podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, którego organizatorem głównym jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego. Zabawy z tabliczką możenia trwały cały tydzień począwszy od poniedziałku 25.09.2018 r. W tym roku połączyliśmy powtórki rachunkowe z utrwalaniem słówek z języka angielskiego: liczebników i nazw działań, nad czym czuwała Pani Barbara Goliczko. Pojawiły się też szyfrowane zadania matematyczne w postaci kodów QR. W czwartek odbyły się klasowe konkursy tabliczki mnożenia dla kandydatów na Egzaminatora. W czasie trwania Dnia Tabliczki Mnożenia do egzaminów z tabliczki mnożenia zgłaszali się chętni uczniowie, nauczyciele, rodzice, a Egzaminatorzy sumiennie sprawdzali prace i przyznawali certyfikaty. Zostały one uroczyście wręczone na apelu. Po apelu ruszył Partol Egzaminacyjny, który sprawdził znajomość tabliczki mnożenia wśród mieszkańców Miodnicy.

Gratulujemy zdobytych certyfikatów!

VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM