23 września 2024
Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy .
2 września 2024 r. w naszej placówce odbył się apel inaugurujący nowy Rok Szkolny, na którym Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny powitał zgromadzonych uczniów, rodziców, grono pedagogiczne, jak również zaszczycającego nas swą obecnością Pana Leszek Ochrymczuk - Wójt Gminy Żagań. Pan Dyrektor zwrócił uwagę na nowe wyzwania, które czekają nauczycieli i ich podopiecznych w najbliższym roku zarazem przypominając o efektywnie przeprowadzonych pracach remontowych dokonanych w ubiegającym właśnie okresie wakacyjnym, w naszej szkole .
Po oficjalnej części uczniowie wraz z rodzicami udali się do gabinetów szkolnych na spotkanie ze swymi wychowawcami. Na jutro na godzinę 9:30 zaplanowana jest również Msza Święta w kościele, w Miodnicy, pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Jarosława Paprockiego poprzedzona spowiedzią o godzinie 9:15

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024/2025