04 września 2023
Poniedziałek 4 września w Publiczna Szkoła Podstawowa w Miodnicy miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024, zainaugurowane apelem w holu budynku szkoły.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i zaśpiewaniu hymnu Rzeczypospolitej Polskiej - do której melodię akompaniował nauczyciel muzyki Pan Julian Tatarynowicz - głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny, który przedstawił nową (i starą) kadrę pedagogiczną, a także wprowadził wszystkich (a zwłaszcza rodziców i uczniów) w najistotniejsze zagadnienia związane z rozpoczęciem nowego roku nauki w naszej szkole. Ponadto obecnością zaszczycił nas również Pan Leszek Ochrymczuk - Wójt Gminy Żagań przekazując zgromadzonym m.in. ważkie zagadnienia związane z transportem do placówki oraz życząc obecnym wszelkiej pomyślności i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się do gabinetów szkolnych na spotkanie ze swymi wychowawcami. W dniu jutrzejszym o godzinie 9:00 zaplanowana jest również Msza Święta - w kościele, w Miodnicy, pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Jarosława Paprockiego.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024