01 marca 2022

W Szkolnym Konkursie Recytatorskim, który odbył się we wtorek 1 marca 2022 r. wzięli udział uczniowie:

- w kategorii klas I - III: Paulina Grześkowiak, Nina Kipa, Kacper Psonak, Zuzanna Racka, Filip Suszycki, Lena Bukna, Amelia Lipińska, Krystian Orłowski, Adrian Perczyński, Wiktoria Dec, Barbara Drozdek, Róża Gąska, Sara Grabowska, Allan Myszka, Hubert Ślebioda, Kamil Wardyn;

- w kategorii klas IV - VI: Filip Janicki, Aleksandra Ochrymczuk, Wojciech Buganik, Dominik Nowak, Maciej Ochrymczuk;

- w kategorii klas VII - VIII: Martyna Garnek, Julia Janicka, Lena Sowińska.

Po wysłuchaniu recytacji uczniów Jury w składzie: Dorota Dobias, Marianna Kalicińska, Anna Kuczak przyznało po trzy nominacje  z każdej kategorii wiekowej do Gminnego Konkursu Recytatorskiego. Otrzymali je:

Zuzanna Racka z kl.I

Amelia Lipińska z kl.II

Róża Gąska z kl. III

Wojciech Buganik z kl. V

Dominik Nowak z kl. V

Maciej Ochrymczuk z kl. V

Martyna Garnek z kl. VII

Julia Janicka z kl. VII

Lena Sowińska z kl.VII.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dziękujemy za udział i piękne przygotowanie swoich prezentacji wierszy!

Anna Kuczak

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI