29 października 2023
Ślubowanie Pierwszaków na Sztandar Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy połączone z pasowaniem na ucznia uświetniło dzisiejszy piątek w naszej placówce!

Była to rzeczywista, uroczysta inauguracja pierwszoklasistów w rytm życia ucznia. Ślubowanie złożyli następujący uczniowie: Andrzejak Maksymilian, Bukna Wojciech, Dalkowski Konstanty, Dejner Amelia, Doruch Zuzanna, Furtak Majka, Lipiński Mikołaj, Lipiński Szymon, Ochrymczuk Jan, Ochrymczuk Wojciech, Perczyński Fabian, Remiń Amelia, Sowiński Bartosz. Klasa I wykonała również krótki, acz pięknie przygotowany program artystyczny.

W trakcie uroczystości głos - wspierający naszą społeczność szkolną - zabrali: Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny, Pan Leszek Ochrymczuk - Wójt Gminy Żagań oraz Ksiądz Proboszcz Jarosław Paprocki, jak również Przedstawiciele Rady Rodziców. Za przygotowanie uroczystości dziękujemy Pani Mariannie Kalicińskiej, wychowawczyni klasy I.

Wszystkim obecnym podczas dzisiejszego wydarzenia, a nade wszystko pasowanym Pierwszoklasistom życzymy wspaniałych sukcesów w nauce, w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy, gdzie zawsze mogą czuć się, jak u siebie w domu .

ŚLUBOWANIE PIERWSZAKÓW