22 marca 2018

22 marca 2018 r. w naszej szkole odbyły się: Dzień Wiosny i spotkanie integracyjne dla przyszłych przedszkolaków, a także rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne. Z okazji nadejścia wiosny przedszkolaki, pod okiem pani A. Frankiewicz, przedstawiły inscenizację "Witaj wiosno!". Samorząd Uczniowski, pod opieką pani A.Jeż-Hamrol, przygotował konkursy na stój wiosenny, na najciekawszą marzannę oraz kiermasz ciast, które upiekli uczniowie i kochani rodzice. Po części oficjalnej przyszłe przedszkolaki zwiedziły szkołę, a następnie bawiły się na zajęciach integracyjnych w oddziale przedszkolnym. Natomiast starsi uczniowie w tym dniu przejęli obowiązki nauczycieli i poprowadzili lekcje. Na zakończenie ruszył kolorowy korowód z marzannami przy śpiewie i grze na instrumentach perkusyjnych. Wszyscy maszerowali w radosnym, wiosennym nastroju żegnając zimę.

Agnieszka Jeż-Hamrol

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY