25 marca 2022

Dzisiaj klasa VIII była na Dniach Otwartych Szkoły ZSTiO w Żaganiu. Młodzież na początku została zapoznana z ofertą szkoły. Następnie udali się na pokaz musztry paradnej uczniów klas wojskowych. Zostali oprowadzeni po szkole. Zobaczyli salkę fitness, salę do lekcji samoobrony i strzelnicę. Mogli spróbować swoich sił w trafianiu do celu. Poznali także centrum logistyki. Swoje zwiedzanie szkoły zakończyli w pracowni hotelarskiej składającej się z recepcji, pokoju hotelowego, baru i sali restauracyjnej oraz sali komputerowej. W recepcji, chętni uczniowie, mogli podjąć próbę wypełnienia dokumentów rezerwacyjnych i rejestracyjnych. W pokoju hotelowym uczniowie mogli wcielić się w rolę inspektorów kontrolujących zgodność wyposażenia pokoju z wymaganiami kategoryzacyjnymi obowiązującymi w polskich hotelach. A na koniec zgłębili wiedzę dotyczącą zasad profesjonalnego nakrycia stołów.

Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie oraz za pokazanie szkoły i jej oferty.

Joanna Pławska

KLASA VIII NA DNIACH OTWARTYCH SZKOŁY ZSTiO W ŻAGANIU