04 października 2019

Na początku października po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole, którego organizatorem jest Wydawnictwo Karty Grabowskiego, a koordynatorem lokalnym Pani Iwona Michalska. Świętowanie zaczęliśmy od przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, m.in. wieszając na drzewku tabliczki mnożenia zapisane przez uczniów, na listkach, trudne dla nich przypadki  mnożenia i dzielenia. Dzięki drzewku uczniowie mogli na przerwach utrwalać i sprawdzać znajomość tabliczki mnożenia. Również w tym roku naszą akcję wspomagała Pani Barbara Goliczko – Chabiniak, przypominając z uczniami słówka utrwalające działania matematyczne oraz nazwy liczb w języku angielskim, a także przygotowując zabawy matematyczno – językowe. W piątek 4 października, sześciu egzaminatorów sprawdzało znajomość tabliczki mnożenia wśród chętnych uczniów od klasy II do VIII, nauczycieli, rodziców. Wszyscy, którzy pomyślnie przeszli egzamin otrzymali certyfikaty przygotowane przez organizatora, a egzaminatorzy - upominki od Pani dyrektor Anny Kuczak.

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM