29 listopada 2023
A gdyby tak to wszystko połączyć w grę planszową? Dlaczego nie? Uczniowie klasy IV zebrali wiedzę na temat części mowy w dwóch grach, które stały się znakomitą zabawą i sposobem na zapamiętanie wiadomości o czasowniku, rzeczowniku, przymiotniku, liczebniku, zaimku i spójniku.

Tymczasem w klasie V podsumowanie wiadomości o częściach mowy w formie sketchnotki. Forma tworzenia notatki, która bardzo pomaga w zapamiętywaniu poznawanych treści. Sprawdziliśmy na sobie. Naprawdę działa!

Uczniowie sami ocenili swoje prace na podstawie podanych kryteriów. Zdradzamy, że noty były bardzo wysokie. Zajęcia w klasach IV i V Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy przeprowadziła Pani Dorota Laskowska-Kabała.

GRA PLANSZOWA