15 czerwca 2024
Prawdziwie Rodzinny Festyn w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy przebiegł w bezpiecznej, wesołej atmosferze pośród licznych atrakcji, zabaw i nietuzinkowych nagród !

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie liczne grono naszych sponsorów i darczyńców, a przede wszystkim fundatorów nagród głównych: #HolcimŻwirowniaŻagańMiodnica oraz Wójt Gminy Żagań Leszek Ochrymczuk, a nadto: Koło Łowieckie "JELEŃ" Żagań, Nadleśnictwo Krzystkowice, Lasy Państwowe, BraderBud usługi budowlane Szprotawa, Bartex firma podukcyjna, Ermax rowery, skutery i motocykle, Sołectwo Miodnica, Kozacka Chata, Cali Cafe Kalinowscy - Małgorzata Kalinowska, Ogrodnictwo Waldemar Horoszkiewicz - Stary Żagań, Gminna Biblioteka Publiczna w Dziewtrzychowicach i Gminna Biblioteka Publiczna w Dzietrzychowicach filia w Miodnicy, Miody Kamila Hływa Pasieka Rodzinna Hływa z Brzeźnicy, Hurtownia papiernicza w Bożnowie, Pan Krzysztof Bugajny, Pani Marianna Kalicińska, Pan Karol Hamrol. Jak co roku, dzięki pozyskiwanym środkom udaje się nam przeprowadzić remonty w klasach naszej szkoły oraz sukcesywnie poszerzać szkolną bazę; zaś tym razem chcielibyśmy dodatkowo pozyskać finanse na wyjątkową, kilkudniową wycieczkę dla naszych uczniów .

Na festynie nie zabrakło licznych atrakcji przedstawionych na bogatej relacji zdjęciowej. Wesołe występy przedszkolaków oraz uczniów wczesnoszkolnych przygotowały z naszymi najmłodszymi Panie wychowawczynie: Justyna Zawada, Ewa Furtak, Marianna Kalicińska, Joanna Pławska i Beata Konarska. W cieszącej się coroczną popularnością loterii głównymi nagrodami były: rower górski oraz hulajnoga elektryczna, których fundatorami byli odpowiednio: Holcim Polska Żwirownia Żagań-Miodnica oraz Pan Leszek Ochrymczuk - Wójt Gminy Żagań. Dziękujemy również Radzie Rodziców, wszystkim rodzicom, gospodarzowi Panu dyrektorowi Krzysztof Bugajny, nauczycielom i uczniom naszej placówki za zorganizowanie wspólnymi siłami sobotniego festynu. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pozytywną współpracę .
Przelotny deszcz nie przeszkodził nam w rodzinnym przeżywaniu tego czasu, dlatego wydarzenie uznajemy za naprawdę udane, bo jak co roku wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie na naszym Festynie Rodzinnym w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy .

FESTYN RODZINNY