16 stycznia 2019

W czasie ferii zimowych szkoła przygotowała zajęcia dla wszystkich chętnych uczniów. W poniedziałek (14.01.19) można było wziąć udział w zabawie karnawałowej przygotowanej przez Samorząd Uczniowski pod opieka nauczycieli: Pani Agnieszki Jeż – Hamrol, Pani Aliny Frankiewicz, Pani Jolanty Jaworskiej, Pani Marianny Kalicińskiej, Pani Joanny Pławskiej. We wtorek (15.01.2019) szkoła zapraszała na zajęcia sportowe dla klas II – IV oraz V – VIII, które prowadzone były przez Pana Stanisława Kwiatkowskiego, zajęcia taneczne przygotowane przez Panią Barbarę Goliczko – Chabiniak oraz gry świetlicowe pod okiem Pani Aliny Frankiewicz i Pani Joanny Pławskiej. W środę (16.01.19) natomiast uczniowie wyjechali na wycieczkę do Zielonej Góry do kina Cinema City na filmy dostosowane do grupy wiekowej.

FERIE ZIMOWE W SZKOLE