30 listopada 2023
XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy.

Uczniowie od klasy III do VII po raz kolejny wzięli udział w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, którego Organizatorem Głównym jest firma Karty Grabowskiego, a Koordynatorem Lokalnym w naszej szkole - Pani Iwona Michalska.

Akcja miała na celu przypomnienie sobie przez dzieci tabliczki mnożenia, a następnie sprawdzenia swojej wiedzy podczas egzaminów. Egzaminatorzy zostali wyłonieni spośród chętnych uczniów podczas klasowych konkursów tabliczki mnożenia.

Uczniowie z zainteresowaniem przystąpili do zabawy z tabliczką mnożenia. Udział wzięli także chętni dorośli. Każdy kto zdał egzamin otrzymał tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz słodki upominek. Wszystkim gratulujemy!

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA