27 stycznia 2024
Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy pełna radości, dobroci i miłości!

Wspaniałe wydarzenie zainaugurował Gospodarz Pan Dyrektor Krzysztof Bugajny wprowadzając weń wszystkich zebranych. Najmłodsi uczniowie dali następnie wyjątkowe widowisko artystyczne skierowane do obecnych na sali Babć i Dziadków. Nie zabrakło też wspólnych zabaw wnuków i dziadków, dobrej muzyki, jak również smacznego, słodkiego poczęstunku.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim rodzicom naszych podopiecznych za upieczone z tej okazji ciasta, jak również Radzie Rodziców za wszelką, nieocenioną w tym względzie pomoc. Dziękujemy też Paniom wychowawczyniom Oddziału Przedszkolnego i klas I-III: Justynie Zawadzie, Ewie Furtak, Mariannie Kalicińskiej, Joannie Pławskiej oraz Beacie Konarskiej za przygotowanie różnorodnych występów wnuków zaproszonych dziadków. Dziękujemy wreszcie wszystkim odpowiedzialnym za przygotowanie i organizację całokształtu obchodów Dnia Babci i Dziadka, zaś samym Dziadkom - którzy tak licznie nas odwiedzili - raz jeszcze życzymy radości, dobroci i miłości!