14 czerwca 2024
To już drugi raz, kiedy Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Miodnicy spotkała się na międzynarodowej akcji Czytanie na Polanie. . Dziś, 14.06., na 6 godzinie lekcyjnej oddział przedszkolny, uczniowie klas I - VII, a także nauczyciele czytali swoje ulubione książki na naszej szkolnej polance.

Spotkanie rozpoczął pan Dyrektor, Krzysztof Bugajny, który w swoim krótkim przemówieniu podkreślił, jak ważną rolę pełniła książka i literatura na przestrzeni pokoleń. Jednocześnie zachęcił wszystkich zebranych, aby sięgali po książki w najróżniejszych monetach swojego życia, a przede wszystkim dzięki nim pogłębiali swoje zainteresowania i pasje.

Dodatkowo, Samorząd Uczniowski, który również włączył się w akcję, przygotował dla każdego uczestnika zakładkę do książki.
Co więcej, uczniowie klas młodszych nie mogąc doczekać się 6 lekcji, zaczęli czytać w klasie już od samego rana. Pomysłodawczynią i organizatorem akcji w naszej szkole była pani psycholog - mgr Joanna Makać.

CZYTANIE NA POLANIE