09 października 2015

Dnia 09.10.2015 r. odbyło się uroczyste pasowanie i ślubowanie pierwszoklasistów. Uczniowie: Nikola Czuchnowska, Martyna Garnek, Antoni Grabowski, Julia Janicka, Martyna Jeżak, Natalia Konik, Igor Michalski, Nikola Rośleń, Lena Sowińska, Jakub Wardyn, Maja Wiktorska wraz z wychowawcą Jolantą Jaworską przygotowali krótki program artystyczny, który zaprezentowali przed zaproszonymi gośćmi: rodzicami, ks. J. Paprockim, panią dyrektor Anną Kuczak, nauczycielami i koleżankami z klas 0 - III. Po występie uczniowie przystąpili do ślubowania, a potem pasowania przez panią dyrektor. Ks. J.Paprocki poświęcił uczniom tornistry. Uczniowie klasy I otrzymali prezenty od pani dyrektor A. Kuczak, rodziców, Samorządu Uczniowskiego, dzieci z oddziału przedszkolnego i klas II - III. Na koniec wszyscy udali się do klasy na słodki poczęstunek. Ten dzień uczniowie długo będą pamiętać.

Jolanta Jaworska

PASOWANIE NA UCZNIA