19 stycznia 2017

Dzień Babci i Dzień Dziadka to ważna uroczystość dla wszystkich dzieci w naszej szkole. Z tej okazji w Świetlicy Wiejskiej w Miodnicy, pod okiem swoich wychowawców Pani Beaty Konarskiej, Pani Jolanty Jaworskiej i Pani Marianny Kalicińskiej uczniowie przygotowali wiersze i piosenki, a także zagrali na Bum Bum Rurkach. Babcie i dziadkowie obejrzeli też inscenizację Jasełek, przygotowaną przez koło teatralne pod kierunkiem Pani Agnieszki Jeż - Hamrol. Na zakończenie występu, po gromkim "Sto lat!" dzieci wręczyły wykonane przez siebie upominki.  A to był dopiero początek zabawy. Na babcie i dziadków czekało jeszcze wiele atrakcji: słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, liczne konkursy z nagrodami przygotowane przez Panie Dorotę Dobias, Edytę Sygutowską - Rogacką, Agnieszkę Jeż - Hamrol oraz zabawa taneczna przy muzyce "na żywo". Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

Zarówno dzieci, jak i zaproszeni goście świetnie się bawili.

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA