09 listopada 2018

W związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie brali udział w konkursach plastycznych: w kl. I-II pod hasłem „Piękna nasza Polska cała”, a w kl. IV - VIII na plakat „100 lat niepodległości".

Wyniki konkursów:

w klasach I-II:

I miejsce Aleksandra Ochrymczuk z kl. I, II miejsce Julia Rośleń z kl. I, III miejsce: Jakub Furtak z kl. II i Filip Janicki z kl.I

Wyróżnienia otrzymali: Damian Dopierała i Oliwia Światkowska z kl. I oraz Maciej Ochrymczuk, Jakub Bukna, Kacper Rośleń, Dominik Nowak, Oliwier Pławski, Szymon Chabiniak i Szymon Suszycki – wszyscy z kl. II.

w klasach IV - VIII nagrody główne:

Martyna Jeżak, Lena Sowińska, Antoni Grabowski, Kacper Jurga – wszyscy z kl. IV oraz Zuzanna Kasprzyk, Oliwia Chudoń, Maria Erdman, Victoria Zielińska – z kl. VI

Wyróżnienia otrzymali: Julia Janicka i Jakub Wardyn z kl. IV oraz Izabela Kasprzak z kl. VI.

Nad przebiegiem konkursu czuwały Panie J. Jaworska i M. Kalicińska.

Anna Kuczak

"100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI", "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA" - KONKURSY PLASTYCZNE